Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 250D-hez videózásra...

Canon EOS 250D-hez videózásra és fotózásra ajánlott 18-135mm Kit?

Figyelt kérdés

Sziasztok a napokban egyik ismerősömtől vásároltam egy fél éves Canon 250D-t nagyjából 1000 expóval. Mivel alapvetően jó 4K vagy ami engem érdekel 1080p 60 FPS-be ezért gondoltam hogy jó lenne videózásra használni de optikát nem kaptam hozzá.

Erősen tiltakozik mindenki hogy Tamron 18-200mm objektívvel kezdjem de láttam hogy egy hasonlóan nagy lefedésű 18-135mm IS USM lencséje van a Canon-ak ami gondolom képalkotásban jobb minőségű lehet. De érdekel ki mit tud ajánlani főként videók készítésére illetve első kit lencsének ami minden alap felhasználást le tud fedni?



2020. júl. 13. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, a magam reszerol ezt janlanam:

Canon RF 24-105mm f4L IS USM

link:

[link]

2020. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az a problémám hogy úgy tudom hogy Canon DSLR-re nem lehet RF lencsét rakni. ( [link] )

EF és EF-S optikával kompatibilis a kamerám.

2020. júl. 13. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Oke, nem akarok rosszat ajanlani, csak azert mutattam mert nekem ez van es tokeletesen mukodik.
2020. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő egy EF-S obi, ez mindent elmond szerintem, egy L-hez képest.

Nekem fotóban nem tetszett.Videóra meg nem is próbáltam, de ez a kis kütyü hozzá, jópofa:


https://www.youtube.com/watch?v=Vf-_MLRwKFM


Canon PZ-E1 Power Zoom Adapter, de 50e ft:DDDD

2020. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen hivatalos oldalon láttam hogy van hozzá ilyen távvezérelhető zoom adapter. Külföldi Canon Reddit közösség éppenséggel csak annyit mondott hogy "minden videós USM lencsét használ videózásra" és konkrétan nem tért rá tovább hogy jó-e vagy nem további szempontból de a hivatalos oldalon úgy reklámozzák hogy mindenre (is) jó ez az optika így remélem akkor megfelelő lesz erre a célre.
2020. júl. 14. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a nyertes?
2020. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Alapvetően videózás tekintetében kaptam most éppen olyan jellegű listát kaptam hogy:

Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

EF-S 24mm f/2.8 STM

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Videózási téma függően ezeket ajánlották főként videós tatalmak készítésére. Így alapvetően úgy látszik hogy akkor megfelelő lehet számomra akkor kezdés képpen ez az objektív.

2020. júl. 14. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Orulok neki! :)
2020. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!