Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen polaroid fényképezőgépe...

Milyen polaroid fényképezőgépet vásároljak barátnőnek ?

Figyelt kérdés

Sajnos teljesen laikus vagyok ebben a témában és hatalmasak a különbségek az árak között. Haverom Fujifilm istax sq10 gépe van amivel a képeket különböző filterekkel lehet kinyomtatni Retro stilus stb. Barátnőm is imádja az ilyet de az árkategória picit elérhetetlen számomra.

Esetleg tudtok olyan polaroid fényképezőgépet ami hasonló funkcióval rendelkezik max 45,000 árkategóriáig.

Illetve milyen szempontokra figyeljek még vásárlás előtt.

Előre is köszönök minden választ.



2020. júl. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én alapvetően amit próbáltam Canon rendezvényen az a Canon Zoemini C ami ugyan úgy működik kis kompakt fényképező ami ki nyomtatja és az ára se túl magas asszem 40ezer Ft körül már be lehet szerezni.


Hogy ezekem vannak-e effektek azt nem tudom de alapvetően anno régen se raktak rá insta filtereket hanem a nyers képet adta ki.


Szempontokból fontos hogy maradj ezekben a márkákban Polaroid, Fujifilm, vagy ha meg tetszik akkor Canon mert ehhez egyedi fotó papír kell és ha szeretnéd használni akkor érdemes nem noname gépet nézni. Nehéz az utánpótlás.

2020. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én fujifilmet mondanék, ahhoz olcsóbb a film.

Polaroid viszont igazi retró, viszont 8 darab kép vagy 7.000-be kerül hozzá.

2020. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!