Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kinéztem használtan egy canon...

Kinéztem használtan egy canon eos m10-et. Objektív nincs hozzá. Anélkül is használható fotózásra, videózásra? mennyi hozzá egy jó objektív?

Figyelt kérdés

láttam neten ilyen 10 körül, kínából, magyarországon pedig 70-80-ezer körül találtam, az nagyon sok lenne érte.


de a gépért önmagában 40 ezret kérnek.


szerintetek rendben van az üzlet?


2020. júl. 21. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá, mielőtt valaki belémkötne, vagy troll kérdésnek titulálná a kérdést
2020. júl. 21. 16:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Objektív nélkül is használható, persze. Papírnehezéknek.

Mondjuk ha Kínából rendeled, ráadásul ilyen olcsón, akkor mindegy, mert a féltéglára - vagy a Kommunista kiáltvány kínai nyelvű kiadására - amit fényképező helyett kapsz majd, úgysem tudsz objektívet szerelni.


Gyengébbek kedvéért: az objektív vetíti a képet a szenzorra.

Gyengébbek kedvéért 2: kínából márkás holmit messze áron alul... nem kongat meg valami vészharangot ott a nyakadon lévő tartályban?

2020. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Tudsz vele csinálni személyiségi jogokat nem sértő képeket-vidit bár nem tudom, mire tudnád használni a homályos foltokat:DDD


Ne legyél már ennyire naiv, hogy occó s biztosan jó is...

Másrészt egy sosem látott autó kerék nélkül kb.


Ne vedd meg, nézz szét itthon próba lehetőséggel mindig s a szokásos tesztek elvégzésével használt gép vásárlása esetén.

Obi meg kell hozzá s bár ne kellene, de kell s az a gép másik fele gyakorlatilag.

2020. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán van olyan, hogy valaki csak a gépvázat adja el. Abban még nincs semmi különös.


De ha problémás a gép akkor nincs hol reklamálnod.


Másrészt meg úgy számolj, hogy objektívet is kell rá venni és lehet hogy sokkal olcsóbb ha objektívvel együtt veszed.


Én inkább itt nézelődnék...


[link]

2020. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!