Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van e olyan alkalmazás amivel...

Anonimkrd kérdése:

Van e olyan alkalmazás amivel telefonon tudok hosszú záridős képeket csinálni akár nappal is?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok amivel utólag tudok szerkeszteni hanem olyan kamerára amiben több szűrő van, jobban tudom állítani a fényeket stb

Redmi note 9el szeretném, alapból szép képeket lehet csinálni vele



2020. aug. 1. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
30mp nél tovább ne nyitogasd, főleg nem nappal. szét égeted szerencsétlen szenzort
2020. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam és nem is értek nagyon hozzá csak hobbiból csinálom néha csak az a baj hogy nappal egy 2 másodperces képet sem vagyok képes csinálni
2020. aug. 1. 10:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alap android kamera alkalmazásnak tudnia kellene 30mp-ig nyitni, legalábbis nekem úgy van. Viszont nappal ennek nincs is értelme, ráadásul állvány nélkül úgyis mosott lesz az egész.
2020. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kézben akarom tartani és tud 30 masodperceset csak itt az lenne a kérdés hogy nappali fényviszonyok mellett hogyan tudok mobillal fotózni
2020. aug. 1. 10:33
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

NEM ÉRTEM MI A BAJOD


NAPPAL MIT AKARSZ TE HOSSZÚ ZÁRIDŐVEL? :O Meg most mi van? Most akkor mit nem tudsz?

2020. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jo,de ha tesz ra filtert meg szurot a lencsere akkor meg lehet vele nappal is jot alkotni..
2020. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sok képet láttam már amit nappal csináltál és zaridovel, például tavat, vízesést, felhőket. És úgy is szépen mutat, lehet e ilyen képeket csinálni mobillal hogy a kép ne legyen full fehér vagy csak géppel és mindenféle lencsével?
2020. aug. 1. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem már... ISO-t leveszed, aztán kisérletezel. Meg szűrő ja.
2020. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam isot állítani de sajnos egy 2 másodperces képen sem látszik semmi
2020. aug. 1. 10:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert 2 másodperc alatt nappal annyi fényt szed össze a szenzor, hogy tök fehérre égeti a képet, 50es ISO-val is. :D Szűrő kell ehhez.
2020. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!