Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Figyelem kütyüguruk! Milyen...

Figyelem kütyüguruk! Milyen kamerát vagy telefont vegyek, ami ezeket tudja?

Figyelt kérdés

Még sose volt egy okostelefonom se, tehát nem tudom, hogy működnek.

Szeretnék felvételeket készíteni úgy, hogy legyen szembekamera, tehát lássam magam a felvétel közben. A felvétel digitális legyen, átjátszható számítógépre, internetre. A készülék ne legyen az internetre és mobilhálózatba kötve, tehát teljesen offline üzemmódban tudjak vele dolgozni - pl. ne kelljen a bekapcsolásához SIM-kártya.

És mindez nagyon olcsó legyen.

Köszönöm.



2020. aug. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem kütyüanalfabéta! :D

Ezt minden okostelefon tudja.

2020. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Igazából csak be kell menni a boltba és azt mondani, hogy a legolcsóbb okostelefont szeretné.
2020. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2: Én úgy tudom, egy telefont nem lehet bekapcsolni SIM-kártya nélkül.

Ezt rosszul tudom?


És hogy tudom áttölteni a képeket számítógépre belőle?

2020. aug. 9. 06:14
 4/6 anonim válasza:
De be lehet kapcsolni simkártya nélkül csak telefonálnin nem tudsz majd vele meg csak wifin netezni, írj privátot és segítek amiben tudok
2020. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

@3: rosszul tudod. A SIM kártya akkor kell, amikor fel akarsz vele csatlakozni a mobilhálózatra.

Az elkészült képeket pedig úgy tudod a számítógépre varázsolni, hogy a készülékhet mellékelt kanóc megfelelő végétatelefon e célra szolgáló portjába dugod, a másikat aszámítógép egyik szabad USB portjába és a kedvenc fájlkezelőddel egyszerűen átmásolod a kívánt fájlokat.

2020. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A négyes jó hülye. A SIM kártya egy kis chip ami azonosító téged a szolgáltatónál amikor csatlakozol a hálózatukhoz.

A WiFi pedig egy beépített hardverrel működik, tehát tudsz csatlakozni wifihez SIM kártya nélkül. Jól néznénk ki, ha a telefonok analóg fényképezők lennének. Belese férne a film tekercs. Mindegyik digitális.


Most amit te akarsz azt úgy hívják, hogy kamera. Vegyél egy kamerát. Nagyon olcsón veszel egy okostelefont akkor rossz lesz a képminőség. Homályos, csúnya, alacsony felbontás. Ha drágán veszel már jobb lesz, de minek veszek egy komplett telefont, ha neked csak az 1%-ra van szükséged. Vegyél kamerát akkor már.


Van akciókamera. Kicsi és már ezerszer jobb ugyan abban az árban.

2020. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!