Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudnátok nekem olyan kamerákat...

Tudnátok nekem olyan kamerákat javasolni mint a Gopro, csak olcsóbban?

Figyelt kérdés

Azt, hogy olyan legyen mint a gopro az alatt azt értem, hogy fejre tehető, tehát nem kell kézzel fogni. A telefonom kameráőja is elég jó, csak kéz nélkül nem tudom használni :D


A másik szempont, hogy olcsóbb legyen, mint a gopro. Jó minőségűt szeretnék, de persze nem olyan minőségűt, mint amit a gopro nyújt, mert nem akarok annyi pénzt áldozni rá. Kamerának és fényképezőgépnek is jó a telefon, ez csak egy helyettesítő eszköz lenne.


Köszi!



2020. aug. 27. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Camera Sport iUni Dare 50i HD 1080P, 12M, Waterproof, Alb
2020. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt! Ment a zöld :)
2020. aug. 27. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

használt gopro!

a 6-os nagyon jó!

2020. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez se rossz ötlet, csak nem tudom az mennyibe fájna, meg hogy kitől vegyek, hogy fix hogy jó legyen, működjön stb. Nem a márka számít igazából, hanem hogy fejre tehető, vagy kéz nélkül használható legyen, meg azért ne legyen trágya. (persze nem is nagyon magas minőségű szintet várok el. Nekem a 80k-s Samsung telóm is jó felvételeket készít)


Kezdő vlogger lennék, kezdéshez nem szeretnék drágát venni zsebpénzből.

2020. aug. 27. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Az Sjcam egész jó minőséget képvisel és olcsóbb mint a GoPro. Van egy pár típusuk.
2020. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utánanézek :D
2020. aug. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!