Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3500 kamerához milyen...

Nikon D3500 kamerához milyen állványt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Pontosan a márka is érdekelne. Nem csak stúdiós fotózáshoz, hanem kinti fotózáshoz is kellene.


Köszi a segítséget



2020. szept. 12. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te nem vagy tisztában az állványok mögötti koncepcióval.

Minden kamera kompatibilis minden állvánnyal. Olyat kell választanod, ami a te igényeidnek megfelel, és meg tudod fizetni.

Én két dolgot nem tudok eldönteni helyetted: hogy mire van igényed, és hogy mit bír el a pénztárcád.

Érted, hova akarok kilyukadni?

2020. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Milyen objektívvel? Az álványok választásánál a rá tehető súly. Ez a gép, akkumulátor, vaku + objektív össz súllya. Ezt el kell bírnia az álványnak. Egészen más ha egy 50/2,8-as fix obit teszel rá (pár 10 dkg) vagy egy 2500mm-es telét ami egymágában vagy 2kg.

Utána jön, hogy mi az igényed. Pl.milyen súlyú legyen az álvány. Vannak nagyon masszív, nagyteherbírású álványok szuper könnyű kivitelben (egyszer próbáltam ilyeneket de 1,5 millió forintnál kezdődtek). Szintén kérdés, csak fekvő képet szeretnél, vagy álló képet is (landscape - portré) tehát át akarod-e fordítani a gépet. Kell-e rá vízmérték v.sem a víszintbe állításhoz. Akarsz-e videózni, kell-e svenk csillapítás bele stb. Ezeket gondold végig. Azon kívül amit 1-es válaszolt, mert nagyon igaz az is.

2020. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!