Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy vadkamera alkalmas arra,...

Egy vadkamera alkalmas arra, hogy biztonsági kameraként használjuk? Valamint szabályos e ez?

Figyelt kérdés

Például egy ilyen:


[link]



2020. okt. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

nem az a lényeg mivel rögzíted a képet, lehet akár egy telefonnal is.

a lényeg, hogy mit rögzítesz! ha azt szabály szerint csinálod, akkor mindegy, akár egy krumplival is videózhatsz.

2020. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És alkalmas rá?

Melyik a jobb? 1db ilyen, ami ugye 90 ezer ft, vagy egy 30 ezres kifejezetten biztonsági kamerának gyártott kamera?

2020. okt. 28. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom, nem használtam még vadkamerát.

de ezek a cuccok úgy vannak megtervezve, hogy heteken keresztül egy fa tetején lógva szolgáltassanak a prériről képet, ezért drágábbak a sima biztonsági kameráknál amiket be tudsz kötni a villamos hálózatba és el tudod látni szél, eső, stb. elleni védelemmel.

2020. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából azért kérdezem, mert meghalt egy távoli rokonom, akitől az unokatesóm örökölt egy ilyet, meg 3 nem tudom milyen biztonsági kamerát, azokról csak annyit tudok hogy darabja 30 ezer körül volt.

És vagy a vadkamerát, vagy a három kamerát nekem adja az unokatesóm.

Azért gondoltam inkább a vadkamerára, mert nekem csak egyre lenne szükségem és arra is a kertben...

2020. okt. 28. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez többe kerül, mintha vennél egy biztonsági kamerát. Nem csak az árára értem, hanem a fenntartására is.
2020. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
ha kamerát akarsz telepíteni, akkor nagyon alaposan nézz utána az üzemeltetési és adatkezelési szabályoknak, mert nagyon csúnyán megütheted vele a bokád, pl. ha látszik a felvételen a szomszéd területe is, meg ha nincsenek megfelelő tájékoztatások kihelyezve, illetve ha a felvétellel nem szabályos módon jársz el.
2020. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!