Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Olympus...

Mi a véleményetek a Olympus OM-D E-M10 Mk II gépről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Olympus OM-D E-M10 Mk II fényképezőgépet a hozzá tartozó kit obival. Kezdéshez kellene, az alapok megtanulásához. Kb. ennyi a max budgetem, amit odaszánnék 130-140.000 Ft, használtan 2 év garanciával megkapnám 100.000 Ft-ért. Mivel teljesen kezdő vagyok ezért kérdezném, hogy mit gondoltok róla, milyen gép? Ebben az árkategóriában van esetleg jobb? Videózni nem szeretnék annyira de természetet fotózni annál inkább. Később az asztrofotózás felé mennék el.
2020. nov. 6. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

már a múltkori kérdésedhez lertuk, hogy jó lesz az.

aztán valamelyik nagyokos lepontozott - nem baj, remélem meztelencsigaként fog újjá születni.


jó gép, kezdéshez ideális! kicsi, könnyű,

14-150-el ajánanám inkább venni!

a menüje tipik Olympusos - mindent is lehet benne állítgatni

gyors! a két tekerentyűvel gyorsan lehet állítani az értékeket amit szeretnél - rekesz, záridő, érzékenység, stb.

fókusz jó!

sorozat sebessége jó, elektroniuks zár esetén 11 fps - kiváló!

akksi is nagyon jól bírja, 2-3 pótakksit vegyél hozzá ha állat vagy :D

de egy akksival is lehet fotózni vele egész nap ha odafigyelsz!

2020. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sikerült választanom ma reggel meg is vettem.
2020. nov. 11. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!