Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Márkaszervizbe szerintetek...

Márkaszervizbe szerintetek akksival, memóriakártyával együtt küldjem be a fényképezőgépemet?

Figyelt kérdés
Holnap küldeném, de ma vasárnap van így nem tudok érdeklődni. Esetleg van köztetek olyan szaki (vagy hobbiból szerelő) aki tudna itt tanácsot adni?

2020. dec. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

memóriakártya nem kell bele! Ha tesztelni akarják majd tesznek bele.

Az akkut nem tudom... nekem volt olyan, hogy kivették és visszaadták, hogy nem kell a javításhoz, legyen nálam, ne keveredjen el.

2020. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolkodtam.
2020. dec. 6. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

általában nem szokott kelleni, sőt többnyire vissza is adják, ha azzal együtt adod oda.


viszont attól is függhet, hogy milyen természetű a probléma. ha pl. a kártyával/akkuval is kapcsolatos lehet, annak a hibája is okozhatja, akkor segíthet a hiba kiszűrésében, ha az is kéznél van, de az a biztos, ha egyeztetsz velük.

2020. dec. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!