Egy milc gépnél mennyit számít az expo szám ha videózni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Haznált milc gép vásárlása előtt állok. Az eladó szerint van benne 40 ezer expo. Én főként videózásra szeretném használni. Kérdésem, hogy mennyit számíthat benne az a 40 ezer expo. Tudom, hogy dslr-nél jól meg kell nézni, de a milc-nél?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. dec. 30. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha csak videózni akarsz vele akkor a többi alkatrész állapotát nézd meg! A szenzorral az élen.


Másrészt a 40ezer expó arra utal hogy erősen használt kategória.

Az eredeti ár 40%-ánál többet nem adnék érte.

pár ezer expós gépeket szoktak 50-60%-ért megvenni

2020. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztosítással és több mint egy éves garival adja
2020. dec. 30. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
döntés s tiéd!
2020. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az eladó azt mondta idén vette és már 40 ezer expo van benne? Borzasztó soknak tartom, szóval nekem valami sántít itt.
2020. dec. 30. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet géppuska ujjú fotóssal beszélgettél. 10 kép/másodpercnél nem olyan sok az... sokan az időzítést a folyamatos kattogtatással helyettesítik.
2020. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha sorozatfotózásra használta akkor simán bele lehetett tenni 40ezret


De ha ilyen fiatal a gép nyilván meg van a számlája...

Ha nincs akkor felejtős!

2021. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvan minden papírja: számla, garancia, biztosítás
2021. jan. 4. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
40e expo az nem sok egy MILC-nél egy DSLR-nél már lehet. Itt legfeljebb a redőnyzár mehet tönkre de szerintem, de azt kicserélik és 200e-ig biztos jó lesz megint. A szenzor állapotát a nézd meg, meg h nincs e agyonütve a váz itt-ott.
2021. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!