Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » (Biztonsági kamerák) Lehetsége...

(Biztonsági kamerák) Lehetséges-e és ha igen,akkor hogyan lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
16 áras telekünk van és beszeretném kamerázni. Mivel kiskertnek illetve állattartásra használjuk nem tervezek kamera szisztémet venni. Láttam az interneten,hogy vannak internetes kamerák,csak nem tudom,hogy azt hogyan lehetne megcsinálni és hogy egyáltalán érnek-e valamit? Az eltervezésem az,hogy vennék 3-4 kamerát,ami internetre működik és élőben töltené fel a felhőbe és mentené is max 1-2 napot és aztán aut.törlődne. Láttam olyat ami riaszt ha mozgást észlel! Az lenne a csúcs. Áram van azt megtudjuk oldani,viszont wifit kéne még valahogy megoldani... Valami olyasmit is olvastam,hogy mivel van benne SIM-kártya lehetne az internetes kiszolgálóval valamit intézni,hogy legyen internet. Na szóval a lényeg: Áram van, Wifit kéne valahogy intézni, Milyen áramra működő, internet igénylő felhőbe feltöltő és esetleg mozgás riasztó,sötétben is látó kamerát tudtok javasolni? Akinek van az leírhatná,hogy ő hogyan csinálta. Előre is köszönöm!!!

2021. jan. 5. 15:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és kültéri
2021. jan. 5. 15:08
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy biztonságtechnikával foglalkozó cég kiépíti, mindent el fognak mondani.
2021. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem itt hogy ne kelljen biztonságtechnikai céget kérdezzem
2021. jan. 5. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
16 hektár? az nem kevés, oda nem elég a wifi szerintem. A közeli kamerákat eléred vele, de a terület túlfelén lévőket már nem.
2021. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

De ha a legalapvetőbb dolgokkal sem vagy tisztában, akkor hogyan építed ki? A gyakorin adott válaszok alapján? Ez valószínűtlen.

Ide profi kell és ez nem rosszindulat.

2021. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem én. De ha a wifit megis oldanánk wifi erősítővel akkor? Az a gond hogy a kamerás az csak a bekötött kamera szisztémekhez ért, ezekkel nem is foglalkozik :(
2021. jan. 5. 16:17
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Van mobilinternetes, mozgás érzékelős kamera is, de ekkora területhez már elég sok kamera kell és egy komplett hálózat, hogy jól is működjön. Kivitelezés terén tényleg érdemes egy ilyennel foglalkozó céget felkeresni, mert lehet rosszabbul jössz ki, ha magad akarod úgy, hogy nem értesz hozzá.
2021. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Ekkora területen érdemesebb szakembert megbízni, hogy tényleg jól meglegyenek a kapcsolatok.
2021. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Veszel 10db kézi camcordert (darabját 100ezerFt-ért) és kiakasztgatod őket a fák ágaira..

Az arra járó tolvajok azt fogják hinni megjött a mikulás.. 😃

2021. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#4 16 ÁR!!!
2021. jan. 6. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!