Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Cewe fenykep elohivason szep...

Cewe fenykep elohivason szep kepek lesznek a vegeredmeny vagy melyik oldalt ajanlanad?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 12:23
 1/8 anonim válasza:
65%

Szia!


Nekem nem volt vele eddig problémám, fotóalbumot is szerkesztettem már ott és a végeredmény számomra mindig csak pozitív volt.

2021. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ezt megpróbálod értelmes, magyar mondatba foglalni? Tudom, hogy egyeseknek nehéz, de egyetlen egy összetett mondatról beszélünk bakker.
2021. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Azt írja, hogy "Nekem nem volt vele eddig problémám" tehát egyelőre az eddigi tapasztalatai alapján meg van elégedve a szolgáltatással, "fotóalbumot is szerkesztettem már ott" tehát hozott létre könyv formátumot a saját képeiből "és a végeredmény számomra mindig csak pozitív volt" azaz eddig még nem volt negatív tapasztalata.

Szerintem elég értelmesen fogalmazott elsőre is, de remélem, így már érted.

2021. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha a képek jók akkor a nyomtatott minőség is jó lesz.

Én is csináltam már ott fotókönyvet és rohadtjólnézki!!!! (persze én minimálisan értek is a fotózáshoz, meg a gépem is rendben van, nem kaputelefonnal fotózom)

2021. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

#3: ITGuy a kérdésre értette, hogy megfogalmazhatta volna értelmesen is a kérdező.

De a lényeg, hogy a fotónyomtatással önmagában nincs gond, tapasztalataim alapján a nagyobb kihívás az, hogy a megrendelő tudjon olyan minőségű képeket beküldeni, amik értékelhetőek. Mert 10-ből 4 ember olyan minőségű, viberen átküldött, Facebookról letöltött képeket küld nyomtatásra, hogy néha a saját fejemet is szétverném egy baltával, csak ne kelljen ezeket nézegetnem.

A nyomtatott fényképek átlag minősége emiatt a történelem során szinte soha nem látott mélypontra zuhant vissza, 100 éves fotók igényesebbek, jobb minőségűek sokszor, csak amiatt, mert hülyülnek el az emberek. Ah, bocs, ez most kijött belőlem.

A CEWE jó, küldd oda nyugodtan a fotóidat, csak figyelj rá, hogy jó felbontásúak legyenek.

2021. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem ertek hozza. Mit jelent hogy jo felbontasu legyen. Azt hol nezzem meg? Milyen a jo?
2021. jan. 8. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Ne legyen homályos a kép.vagy életben.

Én pont most karácsonyra készítettem egy fotó füzetet ajándékba és nagyon jó lett.

2021. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Az eredeti képet küldd, ha telefonnal csináltad, akkor onnan, ha fényképezőgéppel, akkor az eredeti fájlt. Sokan csinálják azt, hogy viberen, messengeren küldött képeket akarnak nyomtatni, azokat már lebutítja az adott program szoftvere, hogy csökkentsék az adatforgalmat. Ugyanez van a Facebookon tárolt több százmilliárd képpel is. Ha már ott volt, alkalmatlan jó minőségű nyomtatásra. Ha nem értesz hozzá, nem tudok mit mondani, de elvileg a cewe oldalán figyelmeztet a rendszer, ha valami nem oké.
2021. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!