Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon coolpix B600 f érték...

Nikon coolpix B600 f érték beállítása?

Figyelt kérdés
A fentiekben említett kamerán hogyan és hol tudom beállítani a rekesz nyílást? Vagy itt automatikus az f érték, és nem tudom változtatni? Ha valaki tudja, vagy volt/van ilyen gépe, az segítsen légyszives!

2021. jan. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ismerem a típust, de a képek alapján nekem úgy tűnik, hogy ezen a gépen nincs se manuál, se rekesz előválasztásos programmód. ez alapján úgy tűnik, hogy blende értéket megadni nem tudsz, csak automata módban tudod használni és legfeljebb expozíció korrekciót tudsz használni.

ha mégis van, akkor valamilyen C módban vagy egyéb módon eldugva találod meg.

olvasd el a használati útmutatót! abban részletesen le szokták írni, hogy mit hogyan tudsz elérni a gépeddel.

2021. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rákerestem neked Guglival, egyértelműen azt írják, hogy nincs a gépen manuál mód, csak expo korrekcióval tudsz f értéket állítani, nincs rá semmi más lehetőség.


azért a használati útmutatót mindenképp érdemes elolvasni, mert minden mást megtudhatsz belőle a gép kezeléséről.

2021. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. jan. 15. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A korrekciótól sötétebb vagy világosabb lesz a kép a kelleténél. Ez rossz tanács volt. De itt mindig a rossz tanácsot köszönik meg. :D

Egyet tehetsz, hogy végigjátszod azt a játékot, hogy különböző scene-eknél az ISO-t változtatod, és nézed, hogy az adott scene-nél mit változtatott erre, zársebességet vagy rekesznyílást. Ha felfedezhető összefüggés.

2021. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2021. jan. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!