Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen menetrögzítő kamera...

Milyen menetrögzítő kamera legyen?

Figyelt kérdés

Végül csak elhatároztam magam és szeretnék venni egy menetrögzítő kamerát a kocsiba. Viszont ebbe ha lehet szeretném a nálam tapasztaltabbak véleményét kérni, hogy milyen/melyik legyen. Nem muszáj, hogy csúcskategóriás 8k, uhd, stb. legyen, elég hogy annyira jó minőségű képet csináljon amin rendesen látszódik minden, nem elmosódott pacák a rendszámok, autók és amit még rögzít.

Ha van hozzá akár külön megvásárolható hátsó forgalomfigyelő kamera is (esetleg night vision móddal) az plusz pont.

Köszi



2021. jan. 27. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak az előtted lévő autó rendszámtáblája a fontos fölösleges éjjellátó üzemmód, hiszen az autó lámpáját kötelező használni és az bőven elég.


A Xiaominak vannak jó kis ketyeréi. Forgalom figyelő kamera hátulra? Le akarod takarni az ablakokat vagy mi? :D visszapillantó tükör. Vegyél oda is egyet. Tetőből induló hőkamerás nyomkövető GPS-es drón is jöhet? Kipufogóra ne tegyünk széndioxid mérőt?


Esetleg vághatnánk egy lyukat az ablakra és fegyvert is szerelhetnénk oda.

2021. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
70mai
2021. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá, ez fontos információ lenne.
2021. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan 60 ezres kategóriáig gondolkodtam, max. 80 ami még belefér.
2021. jan. 27. 09:06
 6/7 A kérdező kommentje:
#1. A hátsó kamerát nem azért venném mert abban akarom nézni ki jön mögöttem, hanem ha hátulról száll belém valami paraszt azt is jó lenne bizonyítani hogy nem én voltam a hibás.
2021. jan. 27. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha hátulról szálnak beléd 99%-ban őket terheli a felelősség, mivel a sofőr köteles olyan követési távolságot tartani, amely alatt biztonságosan meg tud állni. Akkor nem terheli őket a felelősség ha pl. büntetőfékezés miatt hajtanak beléd hátulról. Ezt viszont bizonyítaniuk kell ha jól tudom. Szerintem felesleges hátulra a kamera, esetleg akkor jöhet jól ha parkolóban beléd tolatnak és mozgásérzékelőre bekapcsol.
2021. jan. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!