Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vaku vásárlás előtt állok....

Vaku vásárlás előtt állok. Egy Canon eos 2000d-m van és nem igazán van rajta középérintkező. Milyen módon lehet ezt a problémát áthidalni? Van esetleg valami átalakító? Vagy hogyan? El sem tudom képzelni.

Figyelt kérdés
JA és igen, nem a méregdrága canon vakukat szeretném rárakni, mert lényegében többe kerül szinte az összes, mint a váz.

2021. jan. 31. 03:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy nem igazán van rajta középérintkező? Most van vagy nincs? Mert gyárilag van!
2021. jan. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy hozzá való vakut vegyél, vagy másik fényképezőt. Ilyen egyszerű az egyenlet.
2021. jan. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1


A 2000D-n nincs gyárilag középérintkező.


Godox vakuk:

TT350-C speedlight

V350-C li-on speedlight

TT685-C speedlight

V860 II-C speedlight

X1T-C transmitter

XPro-C transmitter


Szükséges hozzá egy firmware update, letölthető innen: [link]


Vagy


Yongnuo


YN-565C III

YN-586C III

YN-685C


Ezekhez is kell firmware update, letölthető innen leírással [link]

2021. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vakuból, ha szép képet akar az ember gyártani, mindig nagyobb kéne, mint ami van. Az infravezérlésű Canon stílusból a legnagyobbat, az 580-ast 50 körül lehet kapni használtan (bár most épp 35-ért cserélt gazdát egy az Index fotós fórumán.

Szerintem annál olcsóbban nem úszod meg, mert:

1. Vakuból, ha szép képet akar az ember gyártani, mindig nagyobb kéne, mint ami van, a középsőt (430) kulcsszáma indirekt vakuzásra már csak kicsi, fehér falú helyiségben teszi alkalmassá (WC)

2. A Yongnuok gallyra mennek

3. Nem nagy az árkülönbség a használt Canon és az új izé között

2021. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok,


6 éve használom ugyan azt a 3 Yongnuo vakut. Bent, kint, télen, nyáron, hóban, esőben. Igaz, utóbbikor az illesztések le vannak ragasztva. Még egyik sem ment tönkre, bár lehet csak szerencse.

2021. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem hálistennek egy sem volt. :D

Én az index fotós fórumaiból merítek, ahol 22 éve garázdálkodok, és ahol egy pár emberről tudom, hogy a véleményükre adni lehet.

Van viszont olyan Canon 550 EX vakum, amit 10 éve úgy vettem egy parkolóban, hogy: "ezt használtan vettem, nem tudott az eladó semmit mondani az előéletéről, és én is nagyon sokat használtam", és még mindig jól teljesít. De ez is csak egy példa.

2021. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi. 3-asnak főleg, hogy írt kompatibilis típusokat. Az 1. És 2.-nak már kevésbé volt hasznos a válasza
2021. jan. 31. 11:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Megint 3-as vagyok, közben ezt találtam :)


[link]

2021. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ezzel működik bármelyik vaku? Márhogy a Canonos Yongnuo vakukkal.
2021. jan. 31. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy. :D Ezzel nullázta az addigi hozzászólásainak értékét. :D
2021. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!