Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Objektív tisztításához mit...

Objektív tisztításához mit ajánlotok? Szemüvegtisztító folyadék is jó hozzá?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó. Én sokat tisztítottam azzal. Mondjuk az is igaz, hogy minden obim elé egy színtelen polár szűrő van felcsapva, csak a biztonság kedvéért,ha esetleg koccan, karcolódik, ilyesmi. Azt meg sima puha ronggyal letörlöm és kész.
2021. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Én óvatosan egyszer használatos nedves szemüvegtörlő kendővel is szoktam néha törölni, megjegyzem én is gyakrabban tisztítom a polár szűrőt, ahogy az egyes is, azzal mondjuk kevésbé vagyok óvatos, mint magával az obival.
2021. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Müllerben kapható Zeiss márkájú szemüvegtörlővel, melynek hátlapjára rá van írva, hogy objektívekre is jó (optischen Oberflachen).

Ugyanakkor körbenéztem, és vettem fotós boltban olyan Zeisst, aminek az elején nem szemüveg van, mint a mülleresnek, hanem a felirat, hogy Pre-moistened lens cloth. 20 darab az egy életre elég, normális embernél.

2021. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!