Sony Cyber-shot DSC-WX350 borzalmas minőségű képeket csinál...?

Figyelt kérdés

Rokonoktól kaptam, nyilván ajándék lónak ne nézd a fogát, én akkor nagyon-nagyon örültem neki.

Viszont számomra elképesztő, hogy mindenhol 95%-ban szuper jó vélemény van róla írva, vagy legalábbis jó, a maradék 5% szól arról, amit én is tapasztalok. Kiégett, narancsos színek, a képminőség nem haladja meg egy olcsóbb mobiltelefonét, állítgatni nem nagyon lehet, de felesleges effektek dögivel vannak.

Kb. 10 évvel ezelőtt volt egy másik típusú Cybershot kompaktom, az szebb fotót csinált.

Nem csodát vártam, de az olcsó mobilom minőségibb képet csinál.

Más tapasztalt ilyet? Miért vannak ettől ennyire elájulva?



#borzalom #Sony Cyber-shot DSC-WX350
2021. febr. 12. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Egészen bátortalanul kérdem: biztos mindent jól csinálsz? Persze tudom, igen, mindent tudsz, de akkor is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm az elismerő feltételezést, mindent tudok és mindent jól csinálok. Nem kell bátortalankodni, máskor bátran kérdezz.


<3

2021. febr. 12. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"mindent tudok"

Ez a lényeg. Akkor azt is tudod, hol a hiba.

2021. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haladunk. Legalább most már nem DSLR-hez hasonlítod a mobiltelefonos képeidet. Egy kategóriával jobb az összehasonlítás, de még mindig érvényes a fizika...
2021. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ISO 200 fölé nem szabad menni, és a tele véget is kerülni.
2021. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!