Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon coolpix B600-as fényképe...

Nikon coolpix B600-as fényképezőre milyen méretű polárszűrő kell?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom nálad a google le van tilva.


Egyébként nincsen neki szűrő foglalata.

2021. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2021. febr. 13. 18:46
 3/12 anonim ***** válasza:
A kép vegyes, úgy is néz ki, mintha lenne valami, meg nem is. Valami alatt azt értve, hogy majdnem olyan izé van az objektív elején, mint az M52-es menet - épphogy belekap a szűrő, és tovább nem is megy. Készletet lehet kapni, amiben van 3 szűrő meg egy adapter, bármit is jelent az adapter. Ez a tény meg arra utal, hogy még sincs, de lehet, hogy az adapter is abba kapaszkodik, amit előbb részleteztem.
2021. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, bocsánat. Ha valakinek van ilyen gépe, tapasztalat alapján meg tudná mondani, hogy van-e szűrő foglalata ennek a gépnek?
2021. febr. 14. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem P610-es volt - ami a B600-as elődje, azon tuti nem volt az obin semmiféle rögzítési lehetőség.

Szerintem a B600-on sincs.

bár ennek ellentmond, hogy láttam ebay-en szűrőket B600/700/P600/610-re

Szerintem ezek a szűrőket valamiféle gumis megoldással lehet felrakni az obira.

2021. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy árulnak szűrőket, nekem is volt anno Panasonic TZ70-re, ezek ilyen ráragasztós vagy magneses sufni megoldások. Ha már az embernek olyan gépe van, amin nincs rendes szűrőmenet, akkor ilyen kényszermegoldások vannak, ha új gépet veszel, ne vegyél ilyet, ha szűrőt akarsz.
2021. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a használati útmutató egyáltalán nem tesz említést sem szűrőmenetről, sem adapterről, amivel sok esetben (többek közt egyes Nikon gépekre is) szűrőt lehet tenni.


ahogy írták, itt csak barkács megoldások maradnak

2021. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Az adatlapja szerint van szűrő menet rajta.


[link]

2021. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja mi biztos nem találtuk meg a pixinfón az adatlapot mi? :D

"Szűrőmenet 1 mm"

itt valami olyasminek kellene állni, hogy 58mm vagy hasonló méret. 1 mm-es szűrőket nem gyártanak.

Más oldalakon "n/a" szerepel a szűrőméretnél


Nincs rajta menet! Ennyi!

Ha szűrő kell akkor másik gépet kell venni.

2021. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És még pár kérdés. Ilyen ragaszthatósat megéri venni, és ha igen, hol? Mert a közeljövőben nem igazán hiszem, hogy be tudok árazni egy másik gépre. Valamint ötös válaszoló, be tudnád linkelni amit láttál ebay-en?
2021. febr. 14. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!