Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 700d-hez hasonló fénykép...

Canon 700d-hez hasonló fényképezőgépet keresek. Valakinek van ötlete, mi hasonló hozzá?

Figyelt kérdés
Mint tudás, mint ár.

2021. febr. 21. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A Canon 700D.
2021. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, ezen felnevettem :D

Rajta "kívül" más?

2021. febr. 21. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hasonló gépet? Miért kell 700dhez hasonló???? Nekem teljesen káosz, hogy mit akarsz. Ha olyat akarsz, vedd meg azt!
2021. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tehetném, akkor megvenném, de mivel már nem találtam semmilyen oldalon eladót, és még használtból se nagyon, ezért szeretnék valami hasonlót találni.
2021. márc. 1. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán az EOS 250D. Nekem nagyon tetszik. Ugyan a középérintkező hiánya miatt bármilyen vaku nem fog rámenni, de a TTL vakuk többsége igen. Eléggé új gépe a cégnek, ezért Digic 8 rendszer van rajta, ami szerintem fényévekkel jobb 5-ös társánál.
2021. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!