DJI Osmo Action kamerához pontosan mi ez a telefonos app?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy szeretnék egy akciókamerát mountain bike-hoz, eredetileg gopro-t akartam, de az emberek nagy része ezt ajánlotta helyette.


Nagyon tetszik a kamera, viszont van egy dolog amiben bizonytalan vagyok. Ez a wifis aktiválás meg csatlakozás telefonhoz pontosan mire jó? Árukeresőn írta valaki véleménybe, hogy nem minden telefonnal kompatibilis a kamera, és x csatlakozási próbálkozás után letilt a kamera és nem lehet használni, ameddig nem csatlakozol.


Ez az aktiválás/csatlakozás kötelező? Mert én csak egy kamerát szeretnék, amit tudok használni wifi, telefon meg mindenféle külső vezérlés nélkül.


2021. márc. 12. 03:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!