Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Xiaomi 70mai Smart Dash Cam...

Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S, korrupt videófelvétel probléma?

Figyelt kérdés

Januárban vettem egy ilyen menetrögzítőt. Eleinte úgy tűnt minden rendben, aztán február környékén egyszer ránéztem és láttam, hogy a fényképek, illetve a vészfelvételek egy része korrupt és a fájlok üresek, méretük 0 bájt, viszont a folyamatos hurokfelvétel rendben volt. Most ránéztem ismét és azt látom, hogy már a hurokfelvétel is teli van korrupt fájlokkal, ilyenformán pedig a haszna nullára csökken.


A kérdésem az, hogy ezt a kamera hibája okozhatja, vagy lehet esetleg a memóriakártya? Vadiúj Kingston 64GB-os class 10 memóriakártya van benne.


2021. ápr. 6. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
LoL mintha én írtam volna ki ezt a kérdésrt.Ugyanezzel küszködöm. Most van útom egy Samsung Class 10 U3 SD..
2021. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cserélhetnénk tapasztalatot, hátha rájüvünk mi a gond.
2021. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is Kingston 64gb Class10 van most
2021. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na én ezért vettem az enyémbe BlitzWol-fot.

Azzal nincs ilyen probléma.

2021. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem egyedi eset. Felkeresem majd őket a napokban garanciával, aztán meglátjuk mi történik.
2021. ápr. 7. 07:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, én már kutakodtam Dascham fórumokon is, másnak megy szépen. Szerinten a Kingstone kártyát nem komázza valamiért.
2021. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még ha így is van, ez akkor is a kamera hibája. Egyrészt milyen dolog az, hogy problémázik az egyik legnépszerűbb gyártó kártyáival annak ellenére, hogy a kártya minden előírásnak megfelel (megfelelő formátum, méret, osztály)? Másrészt ha ez a helyzet, akkor ezt miért nem tüntetik fel valahol? Vagy így, vagy úgy, de a probléma a kamerában keresendő.
2021. ápr. 7. 16:55
 8/9 anonim válasza:
Samuval jól műkődik? Megoldódott?
2022. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azota hibatlan Samuval
2022. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!