Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Gimbal 3 tengelyes, hol lehet...

Gimbal 3 tengelyes, hol lehet megnézni, melyik boltban, kiállítva?

Figyelt kérdés

Nagyon sok YouTube videót megnéztem angolul és magyarul, rengeteg gimbal termék, különböző típuso, 3 xyz, 3 tengelyes 5 tengelyes..

Tudna valaki tanácsot adni, hogy melyiket válasszam?

Az a baj, hogy én nézem a YouTubeon a videókat, nekem ez nem elég, nekem működés közben kéne kipróbálni hogy melyik kell sajnos..

Bluetooth kapcsolaton keresztül kommunikál egymással a okostelefon és a gimbal?

Az okostelefonra letölthető gimbal vezérlő szoftverek között is nagyon sok funkció van..ez az okostelefonra letölthető szoftver kommunikál utána gimballal,(gimbal -ról telefon parancs?) mi történik az okostelefon saját kamera vezérlő szoftverével ilyenkor?

Köszönöm



#Okostelefon Eis #Kézrázkódás szűrés okostelefon #3 axis-xyz gimbal #Camera felvétel stabilizátor #Gimbal boltban megtekinthető
2021. máj. 2. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Osmo 2-esem van, erről tudok nyilatkozni.


Van hozzá telefonos app bt kapcsolattal, ez a spéci funkciókhoz kell: pl. timelapse, hiperlapse, digitális zoom, alakzatkövetés (a téma után fordul). A gimbal appok viszont nem ritkán nem a legjobb minőségben videóznak, de erre meg a következő a megoldás:


Önmagában az app nélkül is működik: ha pl. egy szappant fogatok bele és kiegyensúlyozom (ez fontos), majd bekapcsolom a gimbalt: a stabilizálás és a forgatási üzemmódok működnek (kézzel vagy nyomógombbal forgatni, bólintani).

Vagyis ha van a telefonodon egy kedvenc videókamera appod és csak a stabilizálás kell, akkor az app akár teljesen elhagyható.


Hogy ez más gimbaloknál hogyan alakul, azt nem tudom.

2021. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Ez a szappan"-os példa, nagyon jó!!!! A tel középkategóriás, xiaomi redmi note 9 pro , és ..pl a gimball osmo mobile 3- nem kompatibilis vele...

Nincs a telefonban 240f/s, csak 4K / 60 /30, ,

SZÓVAL. sportot, gyors mozgást akkor nem is tudok vele felvenni, hiába van a gimball-on ez a funkció, a kamera nem fogja tudni rögzíteni ilyen képkocka sűrűséggel???..hiába van lencse benne, kamera lencse, mivel a lencse az egy fizikai test, a rögzítést , (szenzor,chip) nem tudja ilyen képkocka arányban a telefon.

Szóval hiába vezérelné a gimball a 240 f/s-os rögzítést a software- ével, a telefon nem tudná rögzíteni.

Ez a kompatibilitás? Ha tudja?

Lehet úgy is gimballal kiegyensúlyozni, ha nincs a kamerán semmilyen Bluetooth , pl. egy régi szalagos videó kamera?

Köszönöm előre is

2021. máj. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!