Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen munkákat, projekteket...

Milyen munkákat, projekteket vállaljak el kezdő fotósként, mivel kezdjek?

Figyelt kérdés
Ha valaki szeretne segíteni, tanácsot adni, írjon nekem privátban. :)

2021. máj. 15. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem értem, hogy miért érdekel egy normális válaszadót a normálitlan lepontozó? Persze, mindig fennáll az esély arra, hogy a jelzők ellenkező irányúak, akkor ciki. Ez a félelem mozgatja a harákolót? Hát nem mindegy, mi van ott? Én például sűrűn humorizálok, mely általában értetlenséggel, ezért lepontozással találkozik. Kit érdekel? Egy jó geg fontosabb, mint egy vírusellenes oltás. :)


Ami a kérdést illeti, hát.. Tanulságos volt, hogy egy acebook csoportban valaki feltett egy kérést, mondjanak neki pécsi esküvői fotóst. Jött vagy 100 válasz... Ebből legyen 20 duplikátum, maradt nyolcvan. Nem kell ennyi fotós. És azon szint felett, hogy a gép automata expóra van állítva, szinte egyik sem teljesíti az elvárásokat. Pécsett van vagy négy-hat jó fotós, de több nem is kellene.

2021. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

"Nem kell ennyi fotós. És azon szint felett, hogy a gép automata expóra van állítva, szinte egyik sem teljesíti az elvárásokat. Pécsett van vagy négy-hat jó fotós, de több nem is kellene."

Dehogynem. A pár jó fotóst nem fogja tudni megfizetni az uránbányász vagy a krumpliföldön napszámban dolgozó norvég vendégmunkás. Nekik is kell egy olcsó megoldás. Ha nem lenne kereslet, nem lenne ekkora kínálat sem.

2021. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ekkora kereslet. :D Tehát nem kell ekkora kínálat. Ez ilyen egyszerű.
2021. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!