Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mostanában nem volt a fényképe...

Mostanában nem volt a fényképezőgépemen(DSLR) rajt az a kis gumi izé, ami a keresőnél szokott lenni. Ma visszaakartam rá tenni, de nem meg rá. Belecsúcszik a sínbe de nem marad ott. Miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán régi, eldeformálódott. Nem tudjuk sajnos pontosan hogy mi lett vele.
2021. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rá kell pattannia.
2021. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes, sokat segítettél :/ A kérdés arra vonatkozott, hogy miért nem pattan rá
2021. máj. 30. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert nem nyomod rá eléggé. Vagy ha mégis, akkor lehet, hogy leszedéskor megsérült a pöcök, így esélytelen, hogy bepattanjon.
2021. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként filléres tétel venni egy újat, ne vacakolj vele.
2021. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gbenyov ***** válasza:

Szia!

1. Ugye úgy van, "a kis gumi izé" egy műanyag "U"-ra van feltűzve?

2. A CANON műanyag és gumi alkatrészei NEM DEFORMÁLÓDNAK. (Ez nem NDK turmix gép...)

3. Ezután mi következik? Vagy ügyetlen vagy te, vagy valóban sérült a darab.

4. Az fel sem merült, hogy másikra jó, mert sajna vannak méret különbségek.

5. (Halkan mondom, 1500-ért adok újat.) Bp. XI.

2021. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, eleve tök fölösleges rá, én már kb 4-et hagytam el. Azóta nincs rajta. Kínából rendelj ha nagyon akarsz, pár száz forint
2021. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gergoap ***** válasza:
Persze tök fölösleges... Jobban néz ki a gép, jobban sötétít kényelmesebb a szemnek. Nekem is esett már le. Kétoldalas öntapadós ragasztószalaggal rögzítettem.
2021. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!