Kamerát, de milyet?

Figyelt kérdés

Furi motoszkálást hallunk mostanában éjszaka az udvarról, szeretnénk rájönni mi okozza. Bekamerázásra gondoltam.

Mindegy, h akció, webkamera, biztonsági, vadkamera, a lényeg az lenne, h legyen benne éjjellátó funkció, mozgásérzékelő, lehetőleg akku és wifi, memóriakártya.

Kb 20*5mes a terület, amit be kéne látnia.

Tudnátok ajánlani?



2021. jún. 9. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint EZVIZ termékeket ajánlanám. Szintén ezeket használom. Legyen szó kameráról (benti/kültéri), vagy szenzorokról.

A kamerák, IP kamerák, wifi alapon működnek, SD kártyára vagy felhőbe ment. HD-tól 4k felbontásig vannak változatok. Éjjeli mód egyszerűen szuper. 30m-ig gyönyörű tiszta kép, utána kezd elmosódni sötétben. Offline jelzés, ha elmegy az áram automatikusan jelez. Mozgásérzékelő, beállítható a terület, hogy hol jelezzen. Riasztó (hangosabb, mint a szomszéd külön riasztója), mikrofon - beszélhetsz a kamerán keresztül. Ja és persze GPS helyzet alapján beállíthatod az értesítéseket (pl. ha hazaérsz ne jelezzen, ha mozgást érzékeln, vagy ha elmész otthonról, akkor kapcsoljon be, stb. ) EZVIZ Husky Air FHD 25.000€ körül mozog.

2021. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

25.000Ft

Bocs elírtam.

2021. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Egy linket esetleg tudnál írni?

Köszönöm :)

2021. jún. 9. 08:12
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:

Én ilyet használok. Van mozgáskövetés is. Mozgásra felvétel vagy folyamatos felvétel, stb.

1080p

[link]

2021. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
Igaz nem akkus.
2021. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tp link tapo?
2021. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ismeri valaki?
2021. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!