Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek Nikon D3300...

Mi a véleményetek Nikon D3300 és Tamron 70-300 Di LD társításáról?

Figyelt kérdés
Második objektívnek venném a kit objektív mellé, használnám portréfotózásra illetve sporteseményeket (lovassportok) is fotóznék vele, ehhez van elég gyors autófókusza?

2021. júl. 6. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek általában (mármint a 70-300) nem túl erős obik. Sem sebességben, sem minőségben. Én egyébként a fixekben hiszek. A párosításról nem tudok mit mondani. Ha megfelelő a bajonett, akkor jó lesz.
2021. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek a Tamron obinak van régebbi kiadása is (AF csak vázmotoros gépekkel), ami optikailag ugyanaz, nekem az van meg, én kipróbáltam D3300-zal. Nem nagy szám. Igazából még a 10 megapixeles D200-amhoz is bőven kevés az az obi. Főleg 200mm és 300mm között nagyon gyenge. Vettem használtan 50k-ért egy 55-200-ast (VRII-est), az sokkal jobb. Eleve ugye a VR nagyon hasznos teleobiknál. Persze ennél az 55-200-nál is van bőven feljebb, de ez már legalább elér egy szintet, ellentétben ezzel a Tamronnal, ami szerintem egyszerűen minősíthetetlen.
2021. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a -300-asok 200 felett térdelnek le inkább.

Cropos gépen miért nem elég egy 70-200? 2005 óta nézem a lovassport eseményeken a fotósokat, szinte mindegyik a 70-20 egyik alfajával nyomult.


De, bár ez ide nem tartozik, remélem, saját örömödre fotózol, mert olyan megélhetési lovasfotósokból, akik sosem lesznek jók, már Dunát lehet rekeszteni, és ekkora tömegben ugye a mondás szerint elveszik az igazgyöngy.

2021. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!