Lesz hang, ha AUX kábelt átalakítok mini USB-be?

Figyelt kérdés

Hello

Vettem egy külső mikrofont a kamerámhoz, ami egy Canon EOS 2000D. Ennek a kamerának nincs mikrofon bemenete, én viszont ezt nem vettem észre sajnos.

Viszont, ugye mint minden kamerán, ezen is van mini USB bemenet, így arra gondoltam, lehet egy átalakítóval működni fog.

Csinált már valaki ilyet / lehetséges ez?



2021. júl. 23. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

"ugye mint minden kamerán, ezen is van mini USB bemenet, így arra gondoltam, lehet egy átalakítóval működni fog."

Szerencsére ezt gyorsan tisztázni tudjuk.

Nem fog.

2021. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszát, de arra azért még kíváncsi lennék, hogy miért nem fog működni?
2021. júl. 23. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert szoftveresen nincs rá felkészítve, hogy fogadjon külső mikrofont.
2021. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm gyors válaszát.

Nincs semmi mód arra, hogy szoftveresen fel legyen készítve erre a kamera?

Szoftverfrissítés vagy valami ilyesmi?

2021. júl. 23. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kamera USB csatlakozása a memóriakártyán tárolt fájlok átmásolása céljából van, hogy mint egy külső meghajtót lássa a PC a fényképezőt.


Ha videózni akarsz jó hanggal, és ragaszkodsz ehhez a kamerához, akkor neked egy ilyenre van szükséged:

[link]

Ezen kívül még pár jó mikrofonra. Egy jó sztereó puska szélzsákkal viszont már belekerül 2-3 eos200d árába...

2021. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

"Mert szoftveresen nincs rá felkészítve, hogy fogadjon külső mikrofont."

Hardveresen sem.

2021. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!