Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Budapestről van térkép vagy...

Budapestről van térkép vagy bármilyen listázás, hogy mi nincs és mi van bekamerázva?

Figyelt kérdés

Egész Budapest érdekelne.

Ezt egyébként honnan lehet valószínűleg tudni, hogy mi nincs és mi van bekamerázva?



2021. szept. 3. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:
De nincs egész Budapest végigkamerázva.... engem az érdekel, hogy mi NINCS és mi VAN kamerázva
2021. szept. 3. 12:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Errol tuti nincs komplett terkep, annyifele uzemeltetesu kamera letezik. Terfigyelok, privat parkolok kamerai, kozlekedesi kamerak, maganhazak 'felrekonfiguralt' kamerai, ATM-ek kamerai, a BKK jaratai, mindenhol van valami telepitve. Talan a kertvarosi reszeken kevesebb van - vagy epp nem, mert a lakok kulon kertek az onkormanyzatot hogy legyen terfigyelo...
2021. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig 1-esnek kb igaza van. Mindenhol van már kamera...

A kérdés pedig túl általános.

Mit szeretnél tudni hogy ki kamerázott ve egy bizonyos helyet? A rendőrség vagy a TEK? Ezekről van lista és térkép, de bűncselekmény lenne ha a kezedben tartanád.

Van rengeteg kamera biztonsági cégek, cégek, bkk/bkv, máv, iskolák, sportlétesítmények, stb üzemeltetésében. A közútkezelőnek is rengeteg kamerája van szerte a városban.

Ha van is valahol lista ezekről azt nem fogják nyilvánosságra hozni.


"Ezt egyébként honnan lehet valószínűleg tudni, hogy mi nincs és mi van bekamerázva?"

Ahogy fentebb írtam, minden vasútállomás, közintézmény, iskola, pénzintézet, cégek, tömegközlekedési járművek, megállók, metró, közlekedési csomópontok, a hidak, a színházak, a vár, a minisztériumok környéke, az összes páláza, a közterek, múzeumok... ... ...

Szerintem Budapesten több100ezres lehet a kamerák száma.


És akkor az autókban lévő kamerákról nem is beszéltünk amik ráadásul még mozognak is. :D

Meg a sok lakóház, társasház maszek kameráiról. Nagyon sok társasház a lakók egyetértésével be van már kamerázva.


Ha venné egyszer valaki a fáradtságot és felmérné az összes kamerát és azt is mit látnak, hát elég kevés folt lenne a városban ahol lehet úgy mozogni hogy nem lát valamilyen kamera.

2021. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!!

Akkor úgy kérdezem, hogy melyek azok a területek, ahol kevesebb kamera lehet vagy kamerázatlan?

2021. szept. 3. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem most mindenki azon gondolkozik, hogy vajon minek kell neked erről információ.
2021. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj, nem kell mindig rosszra gondolni..

Csak egyszerűen nagyon érdekelnek ezek a dolgok!

2021. szept. 3. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

#6 Ahha... nem hát, arról ismeretes a mai világ, hogy nem az az első gondolat hogy rosszban sántikálsz. Nem alaptalan a gondolat, elhiheted.


De szerintem, kérdezd meg az ORFK-t...

2021. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!