Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért nem ismeri fel az iSpy...

Kicsigabi kérdése:

Miért nem ismeri fel az iSpy szoftver a biztonsági kamerát?

Figyelt kérdés
Bedugom az Identivision kameát a router-be itthon, és az iSpy nevű nyílt forráskódú szoftver felismeri és működik. De rokonomnál nem ismeri fel pedig mindent ugyan úgy csinálok. Nála viszont annyi a csavar hogy nem saját internete van hanem van a házára felszerelve egy wifi "jel vevő" és a reptérről küldik neki a netet. Szerintem ez zavarhat be valamit az ip címmel. Tehát van a jel vevő, ami be fut az ő routerébe és én abba dugom be a kamerát és nem látja a szoftver a kamerát. Pedig már elvittem hozzá a saját laptopomat is mert arra gyanakodtam hogy a win10 -el lehet a baj, de nem. Kérlek titeket segítsetek! Mivel próbálkozzak?

2021. szept. 15. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk pingeld meg a kamerát első körben. És az ugyanúgy-ot egybe írd.
2021. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek írd le mit csináljak pontosan.
2021. szept. 15. 20:26
 3/6 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi?


[link]

2021. szept. 15. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ha bent vagy a hálózatában, és a kamera is csatlakozik, akkor adott gépről nyitsz egy parancssort és:

Ping 1.1.1.1

Természetesen a kamera ip címe kell az egyesek helyére. Ha nem jön válasz, akkor lehet keresni az okát, hogy miért.

2021. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemtudom mennyire ismered az iSpy-t de pontosan ezt csinálja azt hiszem. Felismeri a hálozatra kapcsolódó eszközöket és azonosítja, majd csatlakozik.


[link]


Próbáld ki nyugodtan, vond le konzekvenciát milyen módon dolgozik.


Ha pl "Local Connection"-t nyomsz egyből felismeri a laptopodon a kamerát.


Van rengeteg lehetőség folymatosan bővülő listával.


Fel kéne ismerje a kamerát. De sztem 100% hogy az zavar be hogy kapják a netet máshonnan. Agyalok én is...

2021. szept. 15. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 4-5 éve használtam, de mivel olcsó kamerákat vettem, gyalog kellett beállítani mindent. Egész szimpatikus és sokoldalú szoftver. Kár hogy linuxra nincs.
2021. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!