Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » DSLR kamerákat lehet használni...

DSLR kamerákat lehet használni objektív nélkül?

Figyelt kérdés
Kinéztem a Canon EOS 4000D fényképezőgépet. 90000 forintért találtam újonnan a vázat (nem adnak hozzá objektívet). Nem értek nagyon az objektívekhez, és ezért használtan nézek. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 20. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Arra, hogy tetszöleges (hozzá csatlakoztathato!!!) objektivet veszel hozzá, és már örülhetsz is, hogy tudsz fényképet késziteni.
2021. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Hát persze, lyukkamerának, ha megfelelő kis átmérőjű lyukat tudsz fúrni a vázsapkára.

De én inkább az objektívek használatát ajánlom.

2021. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Lehet használni, működik objektív nélkül. De ha az elképzeléseid között felmerül, hogy néha fényképet is készítenél, akkor belátható időn belül be kell szerezned egy objektívet.

Én egyébként 90-t nem adnék ezért a gépért, ez a legbeugróbb szint, még a bajonett csatlakozó is műanyag.

2021. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. nov. 20. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gép is tervben van, érdemes használtan is objektívvel együtt venni. Általában kit "kezdő" obikkal adják, amelyek kezdetben elegek lesznek, aztán amint használod őket, tanulsz velük, rájössz hogy nem feltétlen elég amit tudnak :) ilyenkor pedig határ a csillagos ég 😄
2021. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!