Xiaomi Imilab W88S FullHD webkamera beállításait hol tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés

A covid elején vásároltam ezt a kamerát. Működése egyszerű, csak csatlakoztatom USB-vel és már működik is. Ritkán volt rá szükségem, most kellene, de nem vagyok megelégedve a minőségével. Kommentekbe mindenki elégedett és kiemeli milyen éles a képe, de nálam olyan homályos és fura a képe jó fényviszonyok mellett is. Gépházban az eszközökön belül megtaláltam a kamerát, de nincs ott sehol lehetőség megnézni a beállításait. Alkalmazást sem találtam hozzá.

A régi kamerám, ami utoljára volt 15 éve, ahhoz volt egy program amivel "fotókat" tudtam készíteni, most már nincsen ilyen program ezekhez?

Bocsánat, ha nagyon le vagyok maradva :D


2021. dec. 24. 02:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a kamerát, viszont a program, amiben használod (Skype, MS Teams, Webex stb.) többnyire ad némi beállítási lehetősséget. Esetleg ott próbáld meg megnézni, miket tudsz rajta beállítgatni.

Bagatell dolog, előre is bocsánat érte, de ha régóta használtad, és mondjuk el volt a fiókban, próbáld meg megtisztítani a lencsét. Nem feltétlenül kell szemmel látható szennyeződésnek rajta lenni, de ha áttörlöd, az biztos nem árt.

Saját tapasztalatból beszélek :)

2022. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!