Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan lehet sima objektívvel...

Hogyan lehet sima objektívvel felszerelt fényképezőt szerelni asztrofotós mechanikára, a távcső helyett?

Figyelt kérdés

Ugyebár a távcsövet tartó sín más méretű, alakú, mint a normál, DSLR-ekhez tartozó dovetailek, és keresnék olyan sínt, amire lehet DSLR-t szerelni, és a mechanikára (EQ5) felszerelhető.


Hol lehet ilyet kapni illetve milyen néven tudok rákeresni?



2022. jan. 6. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Déli pályaudvar közelében van egy asztrobolt. Én ott vettem a felszerelésemet, és kaptam ilyen sínt. Ott kérdezz körbe. Mondjuk sokat sajna nem használtam, mert fingom nincsen, hogy kell összerakni az állványt meg hogy kell beállítani. Nekem egyedül még sose sikerült
2022. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!