Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van még másik kompakt fényképe...

Eakos1 kérdése:

Van még másik kompakt fényképezőgép a Sony DSC-HX60 -on kívűl amin van vakupapucs? Én gyakorlatilag csak ezt az egyet találom. Gondolom ilyen kis gépekhez máshogy nem lehet vakut csatlakoztatni.

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rengeteg ilyen, az ára már más kérdés...
2022. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De pl. ez is kompaktnak mondható... [link]
2022. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én továbbra se találok mást ebben a kategóriában, csak olyanból van pár darab ami már nem kapható.
2022. jan. 13. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Van az, csak mint mondtam, az ára más kérdés:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ez már "bridge", de attól eléggé kompakt:


[link]


Hirtelen ennyi új van. Na meg a sok tükör nélküli, amik szintén eléggé kompaktak. Vannak nagyon aprók.


Szóval ne mondd hogy nincs, az áráról nem ejtettél szót.


A te ársávodban nyilván nem lesz, és főleg az általad linkelt gépnél pont nem a külső vaku fogja feldobni a képminőségedet...


Sokszor többet ér egy beépített felhajtható vakus, normális szenzoros gép... azzal is lehet deríteni ha okosan csinálod.

2022. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, leginkább 100e alatt vennék fényképezőt. Nem is annyira az ár miatt, hanem ahogy bánnak a géppel itt a családban - az ütésnyomokat elnézve az objektíven nem csoda, hogy tönkrement a jelenlegi is. Így meg sajnálnék két háromszor többet rászánni.

De amúgy én a jelenlegi gépnél tényleg kevésnek érzem a beépített vakut. Ezek szerint a gyártók teljesen száműzték mára a vakupapucsot a 100e-es gépekből.

2022. jan. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!