Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék magamról egy profi képet, ami például olyan, mint az alábbi kép:

[link]


Körülbelül mennyibe kerülne és mik kellenének hozzá?



2022. máj. 30. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik ördög szeretnél lenni a képen?
2022. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nő.
2022. máj. 30. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Te szeretnéd elkészíteni, vagy megbíznál vele valakit?

A weboldalon látható képek grafikák.

Többféleképpen el lehet indulni, de bárhogyan kezdjük is, szükség lesz Rólad egy képre és egy háttérre. Ezeket is különböző módokon lehet előállítani. Mindkettő lehet rajz vagy fotó vagy ezek keveréke. Mindegyikkel elég sok munka van. A grafikát meg kell rajzolni, a fotókat el kell készíteni maszkokkal és sminkkel együtt. (Vagy le lehet lopni valahonnét, de az se nem etikus, se nem egyedi.)

Ha a rólad készülő kép fotó és nem grafika, akkor valamivel egyszerűbb, már legalábbis az, ami a minta képen látható. Ha megvan a háttér és a kép Rólad, akkor jöhet a Photoshop bűvészkedés.


Egy tehetséges grafikus valószínűleg előbb végez, ha Téged is belerajzol a képbe az ördögökkel együtt, mint a fotós vonal.


Az árakat nem merem megtippelni. Ha teljesen egyedit akarsz, akkor nagyon sokba fog kerülni. Ha valami meglévő képnek részben, vagy egészben a másolata, akkor nyilván olcsóbb.

2022. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp megbíznék vele valakit. Nagyjából mennyibe kerülhetnek? Tudsz olyan grafikust vagy fotóst, aki vállalná?
2022. máj. 30. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Te ezt hívod profi képnek? Gondolom, lehetsz vagy kilenc és fél éves...
2022. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, és nem hívtam profi képnek, csak egy példát linkeltem be, hogy olyanra gondoltam.
2022. máj. 30. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Sajnos nem. Az ismerettségi köröm és én is nagyon mással foglalkozunk. Fotósként tudom, hogyan kellene hozzákezdeni, miket kellene megcsinálni egy ilyen projektben, de nekem nagyon sok időbe telne és az eredményt sem tudnám garantálni.
2022. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!