Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerat valasszunk a...

Milyen kamerat valasszunk a lakasba ,aminek a kepet telefonrol figyelhetjuk? Hol tudjuk tarolni a felveteleket?

Figyelt kérdés

Milyen tilust ajanlotok,aminek a frlvetele alapjan tudunk kesziteni egy kepeslap meretu jominosegu arckepet a bejovo szemelyekrol?

Ejjel lat-e a kamera?

A teraszt is figyelni akarjuk: ratapaszthatjuk-e a teraszajto uvegere?

Egyik ajto folott van hullampala ,masik folott nincs.

Halozati vezetekre rakotottet gkndoltunk.

De kuldjetek halozati kabel nelkulit is:

Rendszerssen buheraljak avezeteket a betores elokeszitsse miatt. Legutobb is mar tobbedszer volt aramszunete a szomszednak .



#betörés #Betoro jelzeseket vettunk eszre a tarsashazban #Budapest belvarosa!
2022. okt. 13. 16:37
 1/1 anonim válasza:

Anker eufy (eufycam) rendszert használok.

Vannak vezetékes, vezeték nélküli kameráim is, 6-8 havonta kell feltölteni. A vezetékest úgy értsd, hogy csak hálózati áram kell neki, az adattovábbítás wifis. Az akksis kamerákhoz kell egy beltéri egység, ezt kábellel kell összekötni a routerrel, általában ezt egy kezdő kit-tel, 1-2 kamerával megveheted. A hálózati áramról működők közvetlenül csatlakoztathatók a wifi routerre. Utóbbiak így olcsóbbak, a legolcsóbbakba kell micro sd, azon tárol, a kicsit drágábbaknak van belső memóriájuk, nem is kevés, a legdrágább az akksis-beltéris rendszer, ez a beltérin tárolja a felvételeket, talán 1 tb. Mindegy melyiket választod, ugyanazon applikációból éred el, aktiválod őket, bármikor rájuk tudsz nézni, telefonról eléred az eltárolt felvételeket.

Ami fontos, és - többek között - megkülönbözteti egy profi, sokszázezres zárt láncú rendszertől, hogy mozgásérzékelősek, azaz nem készítenek felvételt állandóan. Állíthatod a zónákat, az érzékenységet, de ha pl belóg a zónába egy faág, szeles időben percenkét kapsz riasztást a telefonra. De kezelhető, jól beállítható.

Van kültéri, beltéri is, a beltéri nagyságrenddel olcsóbb, én tettem ilyet a teraszra, víz nem éri, nem hiszem hogy a hideg árt neki.

Van többféle, nekem mind 2K felbontású, és ha felismer emberi alakot, külön automatikusan kifotózza. Éjjel tökéletesen lát.

Előnyei a könnyű telepítés, beüzemelés. Bővítheted később akárhány egységgel (nekem 4+2 kamerát kezel most), van nyitás- és mozgásérzékelője is, egy kattintással lehet az egészet aktiválni, mint egy komplex riasztórendszert. Bárhonnan bármikor ránézhetsz. Külön is tudod aktiválni az eszközöket. Nagyon jó minőségű a cucc meg a felvétel is.

Hátrányai (szerintem), ha az áram elmegy, és nincs szünetmentesed, a hálózatra kötött kamerák leállnak. Hiába az akksis kamerák, ha nincs szünetmentesed, a beltéri nem rögzít, így nem éred el őket. Ha nincs internet, nem látod - igaz a beltérivel (hombase2) kommunikáló egységek rögzítenek.

Szóval szerintem nem egyszerű a döntés, sokat gondolkodtam én is rajta. Azért választottam ezt végül, mert egy zárt láncú, vezetékes kamera rendszer, internetes összeköttetéssel szerintem sokkal drágább, bár ha annak adsz egy szünetmentes tápot, akkor is rögzít, ha elmegy vagy lekapcsolják az áramot, ilyet nem ismerek, nem néztem utána.

Remélem segítettem.

2022. okt. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!