Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Wifis mini kamerámat,azt a...

A Csekka kérdése:

Wifis mini kamerámat,azt a kis kerek fajtát,ami mágnessel rögzíthető, hogyan tudom a telefonommal összekötni?

Figyelt kérdés
Nem sikerül valamiért,a programot,vagy appot egy FtyCamPro nevűt,ami ehhez a fajta kamerához kell azt a goggle playről letöltöttem,de amikor a telóval csatlakoztatnám nem is látható a wifin. Valaki tudna segíteni részletesen,mert ehhez zseni azért nem vagyok.

#Mini wifis kamera csatlakoztatása
2022. okt. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy konkrét típusnév azért sokat segítene, de az alap eljárás az, hogy a kamerával be kell olvastatni a telefonról a QR-kódot, ami megismerteti vele a saját IP-címét.
2022. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átalában olyan, hogy az app mutat 1 qr kódot, és azt a kamerának a kamera részének kell mutatni, úgy hogy betudja olvasni. (Áram alatt kell hogy legyen a kamera
2022. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy pont a mágnes zavarja meg a csatlakozását,ha ehhez a művelethez kell internet.
2022. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kamerával kell beolvasni a telefonon levő appos qr kódot?
2022. okt. 26. 21:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy no name wishről rendelt kameráról van szó,a dobozon annyi van Smart Camera,semmi típus,számozás,meg volt benne egy kínai kis leírás szerű cetli,amin volt egy qr kód,ez alapján találtam meg az appot amit letöltöttem. De a dobozon kívűl is van egy qr kód,meg az app ban is van egy valóban. Azt kéne a kamerával beolvasni?
2022. okt. 26. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk, talán okosabb lett volna a rendelés előtt tájékozódni.


Az app-ban lévő kódot kell megismertetni a kamerával.

2022. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hogyan,képernyő fotózzam le,találtam valami qr kódos olvasást,hogy albumban levő fotókat lehet választani hozzá,így? Mert a kamerát felétettem a qr kód felé,de semmi
2022. okt. 26. 22:10
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:

Az appot letöltöd, esetleg szükséges regisztrálni a belépéshez. Ha megvan, akkor hozzá kell adni a kamerát. “+” jelet vagy “Add” szöveget keress, de más is lehet, apptól függően. És ott lesz, mit kell csinálni. Fogja kérni a wifi nevét és jelszavát. Beírod és utána dobja ki a (QR kódot kb 2 percig) a mobil és ezt kell a kamera elé tenni 10-15 cm-re. Ha megvan jelezni fogja szöveggel, csippanással és utána elmenti a dolgokat. ha van a kamera lencséjén védőfólia, azt vedd le.

Fontos, hogy ekkor a routerhez közel legyen a kamera max 1-2 m ès mikor àram alà helyezed a kamerát általában forog párat és mondja a szöveget. Célszerű csak akkor bekapcsolni, mikor eljutsz a QR kódig. Ha sokat vársz nem fogja már beolvasni. Ilyenkor indítsd újra a kamerát. Kihúzod, bedugod. Ha meg van a beállítás, működik, akkor már áramtalanítás után is megmarad minden, vagyis nem kell újra megcsinálni a beállításokat.

Ha régebbi kamera, akkor teljesen más a folyamat, de olyanokat már nem igen kapni.

2022. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!