Hogyan keressek rá erre?

Figyelt kérdés
Olyan objektívet keresek, amiken a beosztások egyenletes távolságra vannak (szóval például, hogy a 35mm és a 70mm között ugyanakkora távolság van, mint a 70mm és a 105mm között, a 100mm és a 200mmm között ugyanakkora a hely, mint a 200mm és a 300mm között stb.) és így egyenletesen lehet zoomolni. Hogyan keressek rá erre?

2022. dec. 31. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, van-e ilyen, mert ahhoz folyamatosan változó menetemelkedésüre kellene épiteni a belsőt. Fotózáshoz meg nincs ilyen funcióra szükség.
2022. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a "Hogyan tudom megeröszakolni a fizikát?" cimszo alatt megtalálod.
2023. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Így, hogy megeröszakolni, vagy úgy, (nyelvtanilag helyesen) hogy megerőszakolni?


Amúgy mindegy, mert egyik alatt sem találtam.

2023. jan. 1. 01:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz fizikát megerőszakolni, általában a zoomokban két csoport mozog, és ha az egyik "lineárisan" is, a másik biztosan nem, szóval ez nem egy lehetetlen feladat, adott szögű tekerésre adott zoomolás.
2023. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen obi.

Adtok már szerintem erre korábban is választ.

2023. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!