Milyen sportkamerát vegyek?

Figyelt kérdés

Nem csak sportra kellene, de fontos, hogy akár kerékpározásnál is lehessen használni, a fejen, vagy ruhára csíptetve és ha már van, akár autó szélvédőjére, gumitappanccsal.


Legalább full HD-s legyen, de inkább 4k. Éjszakai is legalább olyan képet adjon, ahogy én látok, ne csak a lámpafényeket lehessen látni, meg egy nagy feketeséget. Legyen jó a képstabilizáció és legalább két órás üzemidő.

Jó lenne, ha telefonon, vagy valami hozzá tartozó eszközön rá lehetne nézni, hogy jól van-e feltéve és nem az eget, vagy a földet videózza.

Az ár másodlagos, de azért 200.000 fölé nem akarok menni.


[link]

A GoPro Hero 11 Mini mintha ilyen lenne, de azt sehol nem látom, hogy a telefonos appjában rá lehet-e nézni valós időben a felvételre. A maximális üzemidőt sem találom.


[link]

A DJI Action 2 is jónak tűnik, ott egy külön modulon lehet látni a kameraképet, viszont mintha csak csatlakoztatva működne, nekem viszont arra van szükségem, hogy úgy is rá tudjak nézni a kameraképre, mikor a kamera a fejemen van.



2023. jan. 18. 00:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nulla tapasztalatom van, a telefon, meg a sima kamera nagyon rossz megoldás, főleg este, még viszonylag jól kivilágított helyen is.
2023. jan. 18. 00:58
 2/4 A kérdező kommentje:
A minőség pedig elsődleges, ne valami felnagyított VGA minőségű képet adjon, hanem azt, amit a saját szememmel látok, este is.
2023. jan. 18. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a DJI-t nem ajánlom, akkor már GoPro.
2023. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Gopro-k ideje lejárt!


[link]

2023. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!