Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Általánosságban kérdezem,...

Általánosságban kérdezem, miért csak a drága holmikra van igény manapság?

Figyelt kérdés

Követem mind a facebook-on, mind pl. a vaterán a termékeket ki mit és mennyiért hirdet, és azokra milyen érdeklődés van, és azt kell mondjam, senki semmit nem vesz szinte, csak a drága cuccok kelnek el egy hét alatt vagy akár pár nap alatt.


Én is hirdetek, hiába most volt fizetés nem is drágán hirdetek mégsincs érdeklődés. De más is, leárazásokkal van tele minden. Index, vatera, fb csoport, minden minden.


De a 100+ ezer forintos cuccokat viszik mint a cukrot.


2023. ápr. 7. 09:21
 1/9 anonim válasza:
72%

Jó kép a társadalomról.

A csóró örül, ha a kaját meg tudja venni, nem vesz kütyüket, a gazdag meg megveszi divatból a drágát.

2023. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%
A csórók közül is megveszi a hülyébbje divatból a drágát. Mennyi ilyet láttam már, hogy 300-600 ezres mobil, 250 ezres fizetés.
2023. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És érdekes módon ebay-en azok a cuccok amiket én is hirdetek, többért mennek el, mert elmennek, van licit rá, bár nyilván német / angol területen.
2023. ápr. 7. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem találkozol azzal a széles tömeggel, akik nem vesznek százezres telefonokat? Pedig itt élnek ők is.
2023. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem telefonról van szó.
2023. ápr. 7. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
A 100ezer forint ma már nem is számít soknak...
2023. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 na ugye 🤣


Akkor a 8-10 ezer forintok...?

2023. ápr. 8. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:

"Akkor a 8-10 ezer forintok...?"

Az már semmit sem ér.

Egy pici hátizsákba belefér amit veszek ennyiért a boltban élelmiszert.

2023. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 És ezek nem kelnek el... ilyeneket hirdetek most pár darabot. Érdekes ez... De ebből is látszik, elitista a fotós társadalom nagy része.
2023. ápr. 8. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!