Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen videokamerát vegyek...

Feketeruhasember kérdése:

Milyen videokamerát vegyek ami tud infravörös fénnyel világítani és rögzíteni?

Figyelt kérdés

Régen volt egy sony dcr hc19e akármi kamerám.. Már nem működik de nagyon szerettem hogy lehetett rajta optikai zoomot használni es volt egy kis kapcsoló "nightshot plus" amit ha átkattinottam akkor bekapcsolt az elején egy infra ledet és az infra szűrőt kihúzta a lencse elől így sötétbe is lehetett vele tök jó felvételeket készíteni anélkül hogy a látható fény tartományában világított volna bele valakinek az arcába.


Most szeretnék venni egy kamerát de nem szánok rá sok pénzt a lényeg hogy ezeket tudja. Esetleg tipp?


2023. ápr. 20. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán vannak már ilyenek.de egy kis listát találtam azért

[link]

Tehát "night vision" és “IR mode" kulcsszavakkal kereshegsz igazán.


Az a baj, hogy telefonokban minőségibb szenzor van, mint ezekben...

2023. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És egyébként ilyen kamera (kézi) forgalmazása manapság valamilyen törvénybe ütközik? Hogy nem lehet ilyent gyártani mint régen?
2023. ápr. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!