Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van értelme megvenni a mai...

Van értelme megvenni a mai világban egy jobb, drágább fényképezőgépet vagy már egy jobb kamerás telefon megvenni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 05:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2023. máj. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire gondolod komolyan a fotózást. Profi fotósok nem véletlenül nem mobillal mászkálnak. Hülye szelfiket meg ilyesmiket feltenni a netre jó a teló.
2023. máj. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Átlag felhasználóként, nem fotósként
2023. máj. 7. 06:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlag felhasználoként nekem van telefonom és fényképezögépem is egy kirándulásra mindegyik jön és használom is .
2023. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem átlag felhasználóként nem éri meg.


A telefonod mindíg kéznél van és jó képeket tud átlagos körülmények között. Egy mai átlag telefon már alapból jó kamerávl jön, nem külön kiadás.


Nekem volt 2010 körül egy arnyos kis canon fényképezőm. Nem szerettem hordani magammal, mert viszonylag nehéz volt és sérülékeny és elemet is kellet produkálni bele. Mikor éppen kellet volna, mindíg méllyen a táska alján volt. Nekem nem érte meg.

2023. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz "átlag felhasználó" alatt? Átlag ember? Vagy hobbi fotós?

Utóbbi már az objektív miatt hasznát veheti egy fényképezőgépnek.

2023. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Átlag ember
2023. máj. 7. 08:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Átlag embernek nem érné meg.

Aki szeret fotózni picit jobban, mint egy átlag felhasználó annak nem kérdés a kamera.

Ha a kompaktivitás szempontjából nézzük egyértelmű a telefon. Köztes megoldás pedig a kompakt kamera. Kicsi, könnyű, kis helyen is elfér mégis picivel többet tud, mint egy telefon (már ha van erre a több tudásra igény).

Szerintem erre nincs konkrét igen-nem válasz, ezt mindenki eldönti magának. Ha van lehetőséged valakitől kölcsön kérni egy könnyű felhasználású kamerát szerintem mindenképp próbáld ki és dönts a saját tapasztalataid alapján.

2023. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A telefonok már vannak olyan jók, hogy egy átlag embernek bőven elég a tudásuk.
2023. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Lehet átlagtalan vagyok? Én szeretek belezoomolni, derírőfényt hadználni, nagylátószöget, ploárszűrőt, álványra tenni...
2023. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!