Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért van olyan drága fotópapí...

Kisdani19830112 kérdése:

Miért van olyan drága fotópapír, hogy darabja annyiba kerül mint egy előhívott kép?

Figyelt kérdés
Túl drágán adják a prémium fotópapírokat.

#minőség #Előhívott fotó #fotalóoapír
2023. máj. 15. 10:14
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom egy négytintás nyomtatóhoz milyen papírt éri meg még venni. A nagyon drága papírt csak kimondott ( 6 tintás) fotonyomtatók esetén éri megvenni?

4700 dpi nyomtatóm van. Szépen dolgozik valamit érő papírra.

2023. máj. 15. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a gépi kidolgozásnál a papír tekercsben érkezik. Nem tudom, mekkora, még nem láttam, de nagyon sok kép elfér egyre.

A papírgyárban, ahol készül, eleve tekercsben gyártják. Azt hosszában feldarabolni sokkal egyszerűbb, mint lapokra vágni. A borítékba, dobozba zárt papírral több műveletet kell elvégezni, és az egy fotóra eső csomagolási költség is több. A kettő kiegyenlítődik.

De ha hozzáveszem azt, hogy a nyomtatás neked is pénzbe kerül, akkor már nem lesz mégis drágább az otthoni nyomtatás?

2023. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi végre írtál privátot. Ha tudsz vásárolni nagyker áron tekercset (nem tudsz), és van kiváló minőségű vágóeszközöd, akkor lehet, hogy olcsóbb, de ne vegyél rá mérget.
2023. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg Botikát, hogy hozzon neked olcsón Los Angelesből!
2023. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!