Milyen teleobjektív lenne ajánlott?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy manuális vagy AF, mivel utóbbit is manuálisan használnám. A lényeg, hogy 200 mm feletti, de inkább 3-400 mm, és mindenképp éles legyen, de ne csak f8 vagy f10-11 környékén, mert azt szinte bármelyik tudja...


f4-5.6 körül lenne jó ha valóban kontrasztos, éles képet adna, és nem lenne rossz 100 ezer forint alatt maradni. Nem pl. Canon L minőséget szeretnék azért, mert az nyilván többe kerül.


Volt egy tolózoomos Tokina 100-300 mm f4-em, az f5.6-on már nagyon jól rajzolt. Tudom, ez az f8-hoz képest "csak" egy fényérték, de számít azért az is.


Nem hiszem hogy lehetetlent kérek, mert pár éve a Tokinát is negyvenezerért vettem...


2023. máj. 18. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak írd be az ebay.com-ra, hogy 50-200 Olympus. De az Index adok-veszek fórumán is nagy a pörgés a 4/3-m4/3 topikban.
2023. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2023. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!