Canon EF 100-400 5,6 első verzió, vagy Canon EF 400 5,6 fix?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, utóbbi tisztább képet ad, de mennyivel? Jelentős a különbség? Csak mert ugye a zoomos sokoldalúbb lenne kicsit, plusz van benne IS, ha nem is csúcskategória, állatokat fotózom, de néha videóznék is, és ott gondolom az azért jelent valami előnyt. Szóval a fő kérdés, hogy mennyivel élesebb a két opc közül a prime, megéri-e azt a pár problémát, amivel jár az egy fókusztávval plusz az IS hiányával.

2023. máj. 31. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt néztem hogy a 400-asok egyik se jó, se a Nikoné, se a Canoné, de még talán a Pentax-féle 400-asok se jók...


Egyszerűen olyan a gyújtótáv hogy nem tudnak értelmeset kihozni belőle, csak a milliós kategória ami jó képet ad, vagy legalábbis az a közeli, de még használtan is. Az ilyen 1-300 ezer közöttiek felejtősek. Még fixből is. Az is onnan indul, hogy f8, mivel nyitva semmi nem ad jó képet.

2023. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, értem a különbséget az erősebb fényerejű milliós és az 5,6 közt. A kettő összehasonlítása érdekel jobban a fentiek szerint.
2023. jún. 2. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!