Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A kamerámat nem támogatja már...

A kamerámat nem támogatja már az explorer, de az edge se! kérdésem milyen mondjuk telepítői stb programmal lehetne bemenni a kam menüjébe?

Figyelt kérdés
Kénytelen voltam ledúrni mindent egy gépemről, és a régi explorellel beüzemelni, és azzal egyből belép, így is tudtam most megcsinálni. A kam nem régi, egy márkás hikvision 5MP-es.
2023. jún. 21. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy titkos a kamerád típusa.
2023. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyre romlik a helyzet..

Kérdezni se tudnak.

De azért én válaszolok Neked, ha megmondod, hány éves vagyok.

2023. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Kérdést beírom a Google-keresőbe.

Választ beírom a Gyakori Kérdésekbe:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=xRkGAwmuAuQ

2023. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért szeretek itt kérdezni mert itt csodálatosabbnál csodálatosabb elmék vannak! 😄

Olyanok akik már szinte hasonlítanak egy kiégett oktatóra.. 🤣

Az explorer mivel már nincs, így a kamera se volt ugye hajlandó bejönni, de megoldottam egy win 7-essel. Hikvision DS-2CD2051G1-IDW1

2023. jún. 22. 06:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szerviz mérnök úr! 🖐️
2023. jún. 22. 06:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért szeretek itt nézelődni mert itt csodálatosabbnál csodálatosabb elmék kérdeznek! 😄

Olyanok akik már szinte hasonlítanak egy kiégett ***ra.. 🤣

De legalább ha a hiányos, ezért nem megválaszolható kérdésére kap egy olyan választ, hogy talán guglizzon rá a témára, akkor méltóztatik kicsit gondolkodni és önállóan megoldani a problémáját.

2023. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem kényszerítek senkit téged se hogy válaszolj olyanra amire te nem vagy képes.. mint észrevetted volt olyan kiemelkedő ős tehetség, aki megértette a kérdésem és telibe találta, ez neked nem ment.. ellenben jól "idepirítottál" nekem önelégülten! jó érzés mert az ember ilyenkor hátradől és szív egyet a cigijébe!

Aki kérdez nem biztos hogy éppen ráérös kedvébe van, viszont itt akadnak akik az idejükből tudnak egy kiégett fa*znak egy tökéletes, érthető és letisztult választ adni! Bruhaha...

2023. jún. 25. 07:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Én téged nem értelek.

Számodra az a megfelelő válasz, hogy "guglizz rá!"?

2023. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miután kaptam választ a mérnök úrtól, számomra felcsillant a remény szikrája, hogy pontosan hova is kellene majd gugliznom. Amikor volt időm felkerestem azt az oldalt! És még egyszer köszönet a válaszért a mérnök úrnak! hasznosvolt! és köszönöm hogy idejeéből egy keveset, de azt katonásan célirányosan rám szánt! :)
2023. jún. 26. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam, igazam volt. Te tényleg képtelen vagy önmagadtól még arra is, hogy a guglit használd.

Nem tudom, ez a mai oktatási rendszer szégyene-e, vagy egyszerűen csak állandó a világ össz-IQ-ja a népességszaporulat ellenére is.

2023. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!