Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a Kodak M38 Reusable Camera-ról?

Figyelt kérdés
Interneten egy gyors rágooglezással magyar nyelven nem találtam róla véleményeket/tapasztalatokat.

2023. jún. 24. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Játékszer kategória. Szórakozni lehet vele, fotózásra nem igazán jó
2023. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát... mihez is lehetne hasonlítani... Mikor a gyerek nyíg a strandon, és beadod a derekadat, aztán veszel egy 500 Ft-os napszemüveget neki, remélve, hogy hazafelé már eltörik vagy elveszíti. Vagy egy 800 Ft-os bugylibicskát, amivel csak vágni ne próbáljon.

Nekem is volt egy ilyen olcsó gépem, a jobbikon kívül, ami benne volt a tatyóban a műszer mellett, arra használtam, hogy amikor villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatot végeztem, s kellett volna valami emlékeztető, hogyan is nézett ki, és nem akartam rajzolgatni. De akkor relatíve olcsóbb volt a film. A 9x14 cm-es nagyításokat ezek a gépek még elviselhetőnek mutatják. Már persze, ha nap süt, vagy a téma a vaku hatótávolságában van (az úgy 1 és 2 m közötti).

2023. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alap nagyon jó gép, én láttam magyar webshopokba 90 ezer forint körül. Nem ismert márka, ez is. Jó kezdésnek és tanulásnak
2023. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!