Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyi ideig kell tölteni egy...

Spencer26 kérdése:

Mennyi ideig kell tölteni egy autós kamerat ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretnem kérdezni ,hogy mennyi ideig szoktatok tölteni az autós kamerat,mivel nemrég vettem egyet es nem ir semmit errol .


A segitseget előre is köszönöm !



2023. júl. 21. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne tölteni? Csak pici aksi van benne, ami pár másodpercig müködteti amíg lezárja a felv~telt, mikor kihúzod a szivargyújtóból..
2023. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Mivel te sem írsz semmit arról, hogy milyen kamerát is vettél, így én sem írok arról hogy meddig kell tölteni. 🤷‍♂️
2023. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Autós kamerát nem kell tölteni, az fixen 12 voltra kell kötni (vagy USB-n keresztül 5 voltra).
2023. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem ir semmit ,hogy milyen marka sem a dobozon sem rajta
2023. júl. 21. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell tölteni
2023. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a töltés hossz kérdése, hiszen eleve folyamatosan be van dugva. Az akku meg picike, ahogy az egyes írja.
2023. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor kérdeznék még valamit .Milyen tipusu memória kártyát tegyek bele, az olyan jo lessz mint a telefonba szoktak tenni?

Csak azert kérdem nem ir rola semmit a használati utasítás ,és azt is angolul meg kínaiul.

Még valami, hány gigast érdemes tenni bele ,hogy ne keljen örökké törölni a felvételt

2023. júl. 22. 06:56
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Honnan kéne tudnunk? Saját magad szerint is benne van a leírásba angolul, akkor olvasd el! Ja, nem tudsz angolul? Használj fordítót, vagy mégjobb, tanulj meg!
2023. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A leirasba nincs benne sajnos,akinek van olyantól kérdeztem,mert nemrég vettem soha nem volt ilyenem.Lehet hogy rosszul fejeztem ki magam minden egyebet ir angolul es kínaiul csak azt nem .Volt mar dolgom angol használati utasításal és szerintem annyit megértettem volna,hogy mennyire bővíthető meg ilyenek.
2023. júl. 22. 07:56
 10/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Erre is érvényes a sablonválasz.

Te ezt a problémát magad akarod megoldani.

Teljesen önállóan akarod megkeresni a neten az infókat, a pontos típus alapján. Ezért nem árulod el, mert nem szereted, ha mások segítenek neked, keresni a keresővel.

Igazad is van, ezzel én is így vagyok.

2023. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!