Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy videókamerában (én esetemb...

Kovacstomi kérdése:

Egy videókamerában (én esetemben Sony HDR-CX405-ös kamerában) lévő beépített memória és a memóriakártya között mi a különbség? Illetve mire van a HDD? Minden kamerában van HDD?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni ezt a kamerát, de mindenhol azt írják kell bele külön venni memóriakártyát, holott mindenhol benne van a leírásában hogy van benne memóriakártya kivéve egy esetet. Az egyik oldalon azt írják: beépített memóriakártya nincsen benne, a másik oldalon: Van benne memóriakártya. HDD-ről egyik esetben írnak hogy nincs benne, a másik oldalon szó sem esik róla hogy lenne e benne.

2023. aug. 29. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A hivatalos specifikáció ( [link] ) azt írja, hogy két memórianyílás van rajta:

"Két memóriakártyás kompatibilitás


A Handycam® Memory Stick Micro™ és Micro SD/SDHC kártyanyílásokkal is el van látva, így kényelmesen arra rögzítheti a felvételt, amelyik éppen jobban rendelkezésre áll."

nem ír beépített, vagy hozzá adott memóriakártyáról.

2023. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És HDD - Hard Disc Drive - nincs benne általában nem szokott lenni ezekben a kézi kamerákban(.
2023. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
HDD nincs benne. Memoriakártyákat lehet, hogy külön kell vegyél hozzá. Lehet, hogy valahol adnak egy kisebb kapacításút.
2023. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kártya nincs benne, venni kell.

SSD vagy HDD meg ehhez nem jó, és nincs is benne, ezért nem írnak róla.

Tehát a kör bezárult.

Máskor ha nem akarsz hülyeségeken rágódni, akkor a gyártónál keress rá:

[link]

2023. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kamerákban nincsen hely alapból, SD kártyát kell külön rakni bele. HDD pedig biztosan nincs.
2023. aug. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"HDD pedig biztosan nincs."

Aha, értelek.

https://www.youtube.com/watch?v=YVBZRZaFYhM

2023. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Csakhogy ez nem ugyanaz a kamera.

Nekem is van HDD-s Sony-m, de a CX-405-ösben nincs.

2023. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

+Csakhogy ez nem ugyanaz a kamera."

Erre válaszoltam:

"Kamerákban nincsen hely alapból, SD kártyát kell külön rakni bele. HDD pedig biztosan nincs."

Mivel a válasz úgy fogalmaz hogy a "kamerákban", ezért bátorkodtam ellenpéldát hozni. Sajnálom, ha ez nem volt egyértelmű, pedig bemásoltam a szövegrészletet is a könnyebb érthetőség kedvéért.

2023. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sikerült már kiadni a könyvet?
2023. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget. Amit még így megkérdezek, hogy így hogy nincs HDD-je ha kikapcsolom a kamerát megmaradnak a felvett felvételek? Nem értek a kamerákhoz illetve elektronikai dolgokhoz, mielőtt megveszem megkell kérdezzem ezeket. Ezt is csak olvastam, hogy a HDD arra való hogy mikor kikapcsoljuk az eszközt megtartsa az adatokat. HDD nélkül is megmaradnak a felvételek vagy sem kikapcsolás esetén?
2023. aug. 30. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!