Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van mód egy telefont távirányí...

Van mód egy telefont távirányítani?

Figyelt kérdés
Fel szeretném venni, ahogy a kutyáim játszanak, de mire felveszem a telefont, bekapcsolom, beállítom, általában már nem csinálják. Olyan kellene, hogy állványra rakom a telefont, beállítom ahol általában játszanak, majd távolról elindítom a felvételt, amikor épp kell. Van erre technikailag mód? Például egy másik mobil a lakásban (ugyanazon wifin) képes ilyesmire, távirányítani egymást?
2023. szept. 6. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van, de szerintem old meg az álványozást, kapcsold be a videót, aztán hagyd ott a telefont, ami veszi a videót. Aztán majd visszamész, és megvágod a videót gépen, vagy máshol.
2023. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nekem egy ilyen van:

[link]

ez direkt arra van hogy távolról fényképezz, videózz a felóval.

Arra figyelni kell hogy egy idő után kikapcsol. Újra be kell kapcsolni.

Van olyan bluetoothos távkioldó amit csomagban adnak szelfibottal, állvánnyal.

például:

[link]

2023. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2# Azért nem megoldás, mert nem mehet órák hosszat, hogy aztán kivágjak belőle 2 percet. Erre gondoltam egy logikusabb megoldást. Mert ha egy kazánt, egy mosógépet, bármit lehet wifin át vezérelni, miért pont nem lehet egy másik telefont?
2023. szept. 6. 19:44
 4/18 anonim ***** válasza:
2023. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én az Alfred Camera nevű appot használtam hasonló célokra. 🐕
2023. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De a teamviewer, anydesk stb. a jobb megoldás, ha a gyári kameraalkalmazást akarod használni.
2023. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"nem mehet órák hosszat, hogy aztán kivágjak belőle 2 percet."

Fogalmad sincs mit linkeltem a 2-esben, meg sem nézted. Azzal a kis vacakkal tudod indítani és leállítani távolról a felvételt. Nem kell órákat felvenni.

A reamviewerrel sem csinálsz mást.

Ráadásul a telefonnak feloldott állapotban kell lennie, bekapcsolva mindkét esetben.

2023. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Messziről hogyan fogod tudni hogy mikor játszanak a kutyák?

Ígyis úgyis fel kell venne több órányi anyagot

2023. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hintalow ***** válasza:
Jaja, távvezèrlèst viszonylag egyszerűen meg lehet oldani, de a problèma ugyanaz maradna, folyamatosan nèzned kène a kamerakèpet, hogy mikor indìtsd el a felvètelt.
2023. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vadkamera lenne a jó, mert az mozgásra indul és rögzít.
2023. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!